stół rozkładany ruben fi 102(142) biały stelaż dąb miodowy
Nr kat. 100622235
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 142 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Dąb miodowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 73 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 142 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Dąb miodowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 73 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany ruben fi 102(142) biały stelaż dąb miodowy
Nr kat. 100622235
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









