stół rozkładany peroni fi 100(250) dąb złoty stelaż biały
Nr kat. 100622141
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb złoty |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb złoty |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany peroni fi 100(250) dąb złoty stelaż biały
Nr kat. 100622141
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





















