stół rozkładany orlo 200(250)x100 dąb retro
Nr kat. 100595975
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | 1 wkładka |
| Długość blatu: | 200 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Stal nierdzewna |
| Materiał blatu: | Drewno lite |
| Kolor blatu: | Dąb retro |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Prowadnice synchroniczne: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | 1 wkładka |
| Długość blatu: | 200 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Stal nierdzewna |
| Materiał blatu: | Drewno lite |
| Kolor blatu: | Dąb retro |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Prowadnice synchroniczne: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany orlo 200(250)x100 dąb retro
Nr kat. 100595975
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






