stół rozkładany montreux 115(154)x75 dąb barwiony
Nr kat. 100495972
opis produktu
Stół rozkładany Montreux 115(154)x75 dąb barwiony to propozycja skierowana do miłośników stylu skandynawskiego, który bazuje na naturalnych materiałach, ponadczasowej kolorystyce oraz minimalistycznej formie. Uniwersalny, a jednocześnie pełen naturalnego uroku stół okrągły do kuchni, jadalni oraz salonu powstał z łatwej w pielęgnacji płyty fornirowanej. Model utrzymany w ciepłym, miodowym i łatwym w aranżacji odcieniu wzbogaca wzór usłojenia charakterystyczny dla dębu. Podstawa oferowanego stolika przybiera postać smukłych nóg o okrągłym przekroju, tworzących wizualnie lekką konstrukcję. Wymiary prezentowanego stołu Montreux sięgają 115 cm średnicy oraz 75 cm wysokości. Po rozłożeniu mebel osiąga długość 154 cm, zapewniając wygodą przestrzeń jadalnianą ośmiu osobom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 115 cm |
| Szerokość blatu: | 115 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 154 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb barwiony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół rozkładany Montreux 115(154)x75 dąb barwiony to propozycja skierowana do miłośników stylu skandynawskiego, który bazuje na naturalnych materiałach, ponadczasowej kolorystyce oraz minimalistycznej formie. Uniwersalny, a jednocześnie pełen naturalnego uroku stół okrągły do kuchni, jadalni oraz salonu powstał z łatwej w pielęgnacji płyty fornirowanej. Model utrzymany w ciepłym, miodowym i łatwym w aranżacji odcieniu wzbogaca wzór usłojenia charakterystyczny dla dębu. Podstawa oferowanego stolika przybiera postać smukłych nóg o okrągłym przekroju, tworzących wizualnie lekką konstrukcję. Wymiary prezentowanego stołu Montreux sięgają 115 cm średnicy oraz 75 cm wysokości. Po rozłożeniu mebel osiąga długość 154 cm, zapewniając wygodą przestrzeń jadalnianą ośmiu osobom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 115 cm |
| Szerokość blatu: | 115 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 154 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb barwiony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany montreux 115(154)x75 dąb barwiony
Nr kat. 100495972
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










