stół rozkładany kenley 45(90)x100 dąb
Nr kat. 100495959










opis produktu
Stół rozkładany Kenley 45(90)x100 dąb to model, który stanowi esencję rustykalnego, łącząc prosty kształt z naturalną i ponadczasową kolorystyką. Rozkładany stół prostokątny do kuchni, jadalni oraz salonu doskonale odnajdzie się w mniejszych pomieszczeniach. Projekt duńskiej marki Actona oddaje ukłon naturalnemu wzornictwu, wprowadzając do wnętrza przytulną kolorystyką oraz naturalny wzór usłojenia dębu. Model na masywnych i prostych nogach stanowi o stabilnej konstrukcji oraz codziennej wygodzie użytkowania. Wykonany z płyty fornirowanej, gwarantuje łatwość pielęgnacji i utrzymania czystej powierzchni. Wymiary stołu prostokątnego Kenley wynoszą 100 cm szerokości, 45 cm długości oraz 75 cm wysokości. Po rozłożeniu mebel osiąga długość 90 cm, zapewniając wygodą przestrzeń jadalnianą czterem osobom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Linley |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 70.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 45 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Stół rozkładany Kenley 45(90)x100 dąb to model, który stanowi esencję rustykalnego, łącząc prosty kształt z naturalną i ponadczasową kolorystyką. Rozkładany stół prostokątny do kuchni, jadalni oraz salonu doskonale odnajdzie się w mniejszych pomieszczeniach. Projekt duńskiej marki Actona oddaje ukłon naturalnemu wzornictwu, wprowadzając do wnętrza przytulną kolorystyką oraz naturalny wzór usłojenia dębu. Model na masywnych i prostych nogach stanowi o stabilnej konstrukcji oraz codziennej wygodzie użytkowania. Wykonany z płyty fornirowanej, gwarantuje łatwość pielęgnacji i utrzymania czystej powierzchni. Wymiary stołu prostokątnego Kenley wynoszą 100 cm szerokości, 45 cm długości oraz 75 cm wysokości. Po rozłożeniu mebel osiąga długość 90 cm, zapewniając wygodą przestrzeń jadalnianą czterem osobom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Linley |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 70.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 45 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany kenley 45(90)x100 dąb
Nr kat. 100495959
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Stół rozkładany Kenley 45(90)x100 dąb to model, który stanowi esencję rustykalnego, łącząc prosty kształt z naturalną i ponadczasową kolorystyką. Rozkładany stół prostokątny do kuchni, jadalni oraz salonu doskonale odnajdzie się w mniejszych pomieszczeniach. Projekt duńskiej marki Actona oddaje ukłon naturalnemu wzornictwu, wprowadzając do wnętrza przytulną kolorystyką oraz naturalny wzór usłojenia dębu. Model na masywnych i prostych nogach stanowi o stabilnej konstrukcji oraz codziennej wygodzie użytkowania. Wykonany z płyty fornirowanej, gwarantuje łatwość pielęgnacji i utrzymania czystej powierzchni. Wymiary stołu prostokątnego Kenley wynoszą 100 cm szerokości, 45 cm długości oraz 75 cm wysokości. Po rozłożeniu mebel osiąga długość 90 cm, zapewniając wygodą przestrzeń jadalnianą czterem osobom.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Linley |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 70.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 45 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


