stół rozkładany indus 03 105(240) biały mat
Nr kat. 100628873
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | 3 wkładki |
| Długość blatu: | 105 cm |
| Szerokość blatu: | 105 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta foliowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | 3 wkładki |
| Długość blatu: | 105 cm |
| Szerokość blatu: | 105 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta foliowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany indus 03 105(240) biały mat
Nr kat. 100628873
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







