stół rozkładany greg 124(168)x74 dąb wotan stelaż czarny
Nr kat. 100621260
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 124 cm |
| Szerokość blatu: | 74 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 168 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 124 cm |
| Szerokość blatu: | 74 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 168 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany greg 124(168)x74 dąb wotan stelaż czarny
Nr kat. 100621260
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
















