stół rozkładany dickson 150(210)x90 dąb naturalny stelaż czarny
Nr kat. 100621039
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 210 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 210 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany dickson 150(210)x90 dąb naturalny stelaż czarny
Nr kat. 100621039
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




























