stół roxby 105x76 czarny mat / dąb
Nr kat. 100495985
opis produktu
Stół Roxby 105x76 czarny mat / dąb to model, który zaprojektowany został z myślą o aranżacjach nowoczesnych, loft, skandynawskich, rustykalnych oraz eklektycznych. Prezentowany stół posiada ciemny stelaż, który podkreśla geometrię podstawy oraz zapewnia wyrazisty efekt. Powyższy model wyposażony został w okrągły blat. Jego naturalna barwa oraz wzór usłojenia wprowadzają do wnętrza urok drewnianej struktury. Blat wykonany z płyty fornirowanej posiada matowe wykończenie, które dodatkowo podkreśla naturalne wzornictwo. Konstrukcja stołu tworzy wrażenie lekkiej, dzięki czemu model Roxby dedykowany jest także mniejszym powierzchniom kuchni, jadalni oraz salonów. Wysoka jakość wykonania oferowanego stołu widoczna jest w każdym detalu. Model mierzący 140 cm średnicy oraz 76 cm wysokości zapewni wygodną i optymalną przestrzeń dla sześciu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 105 cm |
| Szerokość blatu: | 105 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Roxby 105x76 czarny mat / dąb to model, który zaprojektowany został z myślą o aranżacjach nowoczesnych, loft, skandynawskich, rustykalnych oraz eklektycznych. Prezentowany stół posiada ciemny stelaż, który podkreśla geometrię podstawy oraz zapewnia wyrazisty efekt. Powyższy model wyposażony został w okrągły blat. Jego naturalna barwa oraz wzór usłojenia wprowadzają do wnętrza urok drewnianej struktury. Blat wykonany z płyty fornirowanej posiada matowe wykończenie, które dodatkowo podkreśla naturalne wzornictwo. Konstrukcja stołu tworzy wrażenie lekkiej, dzięki czemu model Roxby dedykowany jest także mniejszym powierzchniom kuchni, jadalni oraz salonów. Wysoka jakość wykonania oferowanego stołu widoczna jest w każdym detalu. Model mierzący 140 cm średnicy oraz 76 cm wysokości zapewni wygodną i optymalną przestrzeń dla sześciu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 105 cm |
| Szerokość blatu: | 105 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół roxby 105x76 czarny mat / dąb
Nr kat. 100495985
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









