stół raven 90x76 brzoza / biały
Nr kat. 100608137
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.500 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Brzoza |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.500 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Brzoza |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół raven 90x76 brzoza / biały
Nr kat. 100608137
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










