stół olin 94 180x95 czarny / świerk alpejski
Nr kat. 100386840
Stoły
Meble
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Meble do salonu
Stoły nierozkładane
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Stoły drewniane ciemne
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły do biura lub gabinetu
Stoły loftowe
Meble do biura lub gabinetu
Prostokątny
Do jadalni
8
Do jadalni
Nierozkładane
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Nowoczesny
Drewniane ciemne
Japandi
Olin
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Olin |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 95 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Świerk alpejski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Meble do salonu
Stoły nierozkładane
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Stoły drewniane ciemne
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły do biura lub gabinetu
Stoły loftowe
Meble do biura lub gabinetu
Prostokątny
Do jadalni
8
Do jadalni
Nierozkładane
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Nowoczesny
Drewniane ciemne
Japandi
Olin
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Olin |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 95 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Świerk alpejski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół olin 94 180x95 czarny / świerk alpejski
Nr kat. 100386840
Przeglądaj inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie




