stół nagano 150x80 dąb bielony
Nr kat. 100495979
opis produktu
Stół Nagano 150x80 dąb bielony to uniwersalny model, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, rustykalnych, retro, a także eklektycznych. Powyższy stół prostokątny do kuchni, jadalni oraz salonu wprowadzi do wnętrza wizualną lekkość, zachowując solidną, stabilną i trwałą konstrukcję. Łagodny i jasny odcień powierzchni w kolorze dębu bielonego, a także subtelny wzór usłojenia, podkreślają urok naturalnego wzornictwa. Wykonany z płyty fornirowanej, wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Model zapewniający wygodną przestrzeń dla ośmiu osób mierzy 80 cm szerokości, 150 cm długości oraz 75.5 cm wysokości. Produkt duńskiej marki Actona wymaga częściowego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.700 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Nagano 150x80 dąb bielony to uniwersalny model, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, rustykalnych, retro, a także eklektycznych. Powyższy stół prostokątny do kuchni, jadalni oraz salonu wprowadzi do wnętrza wizualną lekkość, zachowując solidną, stabilną i trwałą konstrukcję. Łagodny i jasny odcień powierzchni w kolorze dębu bielonego, a także subtelny wzór usłojenia, podkreślają urok naturalnego wzornictwa. Wykonany z płyty fornirowanej, wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Model zapewniający wygodną przestrzeń dla ośmiu osób mierzy 80 cm szerokości, 150 cm długości oraz 75.5 cm wysokości. Produkt duńskiej marki Actona wymaga częściowego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.700 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół nagano 150x80 dąb bielony
Nr kat. 100495979
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















