stół morus fi 120 brąz jasny stelaż dąb naturalny
Nr kat. 100622031
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Brąz Jasny / dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Brąz Jasny / dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół morus fi 120 brąz jasny stelaż dąb naturalny
Nr kat. 100622031
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















