stół morella 160(240)x90 czarny mat / piasek marona
Nr kat. 100608134
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Wysokość nóżek: | 63.500 |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 240 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Piaskowa ceramika Marona |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Wysokość nóżek: | 63.500 |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 240 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Piaskowa ceramika Marona |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół morella 160(240)x90 czarny mat / piasek marona
Nr kat. 100608134
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











