stół marte 180x102 dąb
Nr kat. 100608129
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.500 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 73.500 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół marte 180x102 dąb
Nr kat. 100608129
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













