stół madras 160x80 dąb sonoma
Nr kat. 100375899
Stoły
Meble
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Stoły prostokątne
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Stoły drewniane naturalne
Stoły nierozkładane
Stoły do salonu
Meble do kuchni
Stoły nowoczesne
Prostokątny
Do jadalni
Do jadalni
Nierozkładane
Do salonu
Do salonu
Do kuchni
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Stoły prostokątne
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Stoły drewniane naturalne
Stoły nierozkładane
Stoły do salonu
Meble do kuchni
Stoły nowoczesne
Prostokątny
Do jadalni
Do jadalni
Nierozkładane
Do salonu
Do salonu
Do kuchni
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół madras 160x80 dąb sonoma
Nr kat. 100375899
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie




