stół ksawery 120x68 dąb craft
Nr kat. 100621819
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 68 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb craft |
| Kolor stelażu: | Dąb craft |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 68 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb craft |
| Kolor stelażu: | Dąb craft |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół ksawery 120x68 dąb craft
Nr kat. 100621819
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














