stół heaven 160x90 czarny mat / szara ceramika anista
Nr kat. 100495933
opis produktu
Stół Heaven 160x90 czarny mat / szara ceramika Anista to propozycja dedykowanym zwolennikom surowego designu, chłodnej i naturalnej palety barwa, a także nowoczesnego stylu. Prezentowany stół do kuchni, jadalni oraz salonu zwraca uwagę masywną podstawę. Krzyżowa forma nóg tworzy wyrazisty efekt, który dodatkowo potęguje czarny odcień ich powierzchni. Solidna i stabilna konstrukcja inspirowana estetyką nowojorskich loftów oraz industrialnych fabryk tworzy harmonijną kompozycję z szarym blatem. Pokryty ceramiczną płytą, zapewnia łatwość utrzymania czystości i odporność na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary stołu prostokątnego Heaven wynoszą 160 cm długości, 90 cm szerokości oraz 75.5 cm wysokości. Powyższy model zapewnia komfortową przestrzeń dla maksymalnie ośmiu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Wysokość nóżek: | 74.500 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Szara ceramika Anistra |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Heaven 160x90 czarny mat / szara ceramika Anista to propozycja dedykowanym zwolennikom surowego designu, chłodnej i naturalnej palety barwa, a także nowoczesnego stylu. Prezentowany stół do kuchni, jadalni oraz salonu zwraca uwagę masywną podstawę. Krzyżowa forma nóg tworzy wyrazisty efekt, który dodatkowo potęguje czarny odcień ich powierzchni. Solidna i stabilna konstrukcja inspirowana estetyką nowojorskich loftów oraz industrialnych fabryk tworzy harmonijną kompozycję z szarym blatem. Pokryty ceramiczną płytą, zapewnia łatwość utrzymania czystości i odporność na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary stołu prostokątnego Heaven wynoszą 160 cm długości, 90 cm szerokości oraz 75.5 cm wysokości. Powyższy model zapewnia komfortową przestrzeń dla maksymalnie ośmiu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Wysokość nóżek: | 74.500 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Szara ceramika Anistra |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół heaven 160x90 czarny mat / szara ceramika anista
Nr kat. 100495933
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











