stół fresno 120(180)x80 czarny / dąb
Nr kat. 100365357
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół fresno 120(180)x80 czarny / dąb
Nr kat. 100365357
Mogą Cię zainteresować



