stół rozkładany nesta 100(250)x100 fornir dąb naturalny stelaż czarny
Nr kat. 100314234
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 12 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany nesta 100(250)x100 fornir dąb naturalny stelaż czarny
Nr kat. 100314234
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie











