stół balrog fi 100 jasny popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100620801
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF lakierowany |
| Kolor blatu: | Popielaty |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF lakierowany |
| Kolor blatu: | Popielaty |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół balrog fi 100 jasny popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100620801
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














