stół anton 160(200)x80 dąb sonoma jasny
Nr kat. 100480824
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły na 10 osób (10 krzeseł)
Rozkładane
Do jadalni
Prostokątny
Do salonu
Do jadalni
Do kuchni
Do salonu
10
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Kształt blatu: | Prostokątny |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Typ produktu: | Rozkładane |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Sonoma Jasny |
| Kolor stelażu: | Dąb Sonoma Jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły na 10 osób (10 krzeseł)
Rozkładane
Do jadalni
Prostokątny
Do salonu
Do jadalni
Do kuchni
Do salonu
10
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Kształt blatu: | Prostokątny |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Typ produktu: | Rozkładane |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Sonoma Jasny |
| Kolor stelażu: | Dąb Sonoma Jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół anton 160(200)x80 dąb sonoma jasny
Nr kat. 100480824
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








