stół a-line 200x95 dąb bielony
Nr kat. 100495903








opis produktu
Stół A-line 200x95 dąb bielony to wysokiej jakości model, który urzeknie miłośników stylu naturalnego wzornictwa, minimalistycznego stylu, a także funkcjonalności charakterystycznej dla stylu skandynawskiego oraz japandi. Prezentowany stół wniesie do kuchni, jadalni oraz salonu ponadczasowy design. Odcień bielonego dębu oraz struktura usłojenia nadają wnętrzu lekkość oraz podkreślają urok naturalnych materiałów. Model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z niezawodnej i łatwej w pielęgnacji płyty fornirowej. Wyposażony w rozłożyste nogi, gwarantuje stabilną konstrukcję oraz zwraca uwagę na funkcjonalność prostych rozwiązań. Stół A-line dedykowany dziesięciu osobom mierzy 200 cm długości, 95 cm szerokości oraz 74.6 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Line |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 71.000 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 200 cm |
| Szerokość blatu: | 95 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 74.6 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Stół A-line 200x95 dąb bielony to wysokiej jakości model, który urzeknie miłośników stylu naturalnego wzornictwa, minimalistycznego stylu, a także funkcjonalności charakterystycznej dla stylu skandynawskiego oraz japandi. Prezentowany stół wniesie do kuchni, jadalni oraz salonu ponadczasowy design. Odcień bielonego dębu oraz struktura usłojenia nadają wnętrzu lekkość oraz podkreślają urok naturalnych materiałów. Model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z niezawodnej i łatwej w pielęgnacji płyty fornirowej. Wyposażony w rozłożyste nogi, gwarantuje stabilną konstrukcję oraz zwraca uwagę na funkcjonalność prostych rozwiązań. Stół A-line dedykowany dziesięciu osobom mierzy 200 cm długości, 95 cm szerokości oraz 74.6 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Line |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 71.000 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 200 cm |
| Szerokość blatu: | 95 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 74.6 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół a-line 200x95 dąb bielony
Nr kat. 100495903
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Stół A-line 200x95 dąb bielony to wysokiej jakości model, który urzeknie miłośników stylu naturalnego wzornictwa, minimalistycznego stylu, a także funkcjonalności charakterystycznej dla stylu skandynawskiego oraz japandi. Prezentowany stół wniesie do kuchni, jadalni oraz salonu ponadczasowy design. Odcień bielonego dębu oraz struktura usłojenia nadają wnętrzu lekkość oraz podkreślają urok naturalnych materiałów. Model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z niezawodnej i łatwej w pielęgnacji płyty fornirowej. Wyposażony w rozłożyste nogi, gwarantuje stabilną konstrukcję oraz zwraca uwagę na funkcjonalność prostych rozwiązań. Stół A-line dedykowany dziesięciu osobom mierzy 200 cm długości, 95 cm szerokości oraz 74.6 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Line |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 71.000 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 200 cm |
| Szerokość blatu: | 95 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 74.6 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


