soft uni purple
Nr kat. 100243466
opis produktu
DYWAN SOFT UNI PURPLE to dywan fioletowy w głębokim i szlachetnym odcieniu. Kwadratowy model o wymiarach 190 x 190 cm doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dedykowany aranżacjom nowoczesnym oraz eklektycznym – wprowadzi do wnętrza wysoki walor wizualny, przyjemność użytkowania, jak również funkcjonalność. Dywan tkany ręcznie z syntetycznych włókien polipropylenowych wykazuje właściwości antystatyczne, termoizolacyjne, a także odporne na wilgoć oraz światło UV. Powierzchnia prezentowanego dywanu shaggy nie ulega przebarwieniom, ścieraniu oraz odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.90 x 1.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN SOFT UNI PURPLE to dywan fioletowy w głębokim i szlachetnym odcieniu. Kwadratowy model o wymiarach 190 x 190 cm doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dedykowany aranżacjom nowoczesnym oraz eklektycznym – wprowadzi do wnętrza wysoki walor wizualny, przyjemność użytkowania, jak również funkcjonalność. Dywan tkany ręcznie z syntetycznych włókien polipropylenowych wykazuje właściwości antystatyczne, termoizolacyjne, a także odporne na wilgoć oraz światło UV. Powierzchnia prezentowanego dywanu shaggy nie ulega przebarwieniom, ścieraniu oraz odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.90 x 1.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
soft uni purple
Nr kat. 100243466
Pamiętaj o










