słupek łazienkowy cersanit larga 40x160x34 cm biały połysk s932-019
Nr kat. 100301526

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 CERSANIT LARGA S932-019 to produkt o wymiarach 160 cm wysokości, 39,4 cm szerokości oraz 34 cm głębokości. Prezentowany model z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit posiada minimalistyczną formę dedykowaną aranżacjom nowoczesnym i skandynawskim. Słupku i półsłupki białe o lakierowanym froncie oraz korpusie, został wzbogacone w system cichego domknięcia oraz lustro w drzwiach. Produkt przeznaczony do montażu podwieszanego, zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania, a tym samym charakteryzuje się wizualną lekkością.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 39.4 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-019 |
| Waga brutto: | 33.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 CERSANIT LARGA S932-019 to produkt o wymiarach 160 cm wysokości, 39,4 cm szerokości oraz 34 cm głębokości. Prezentowany model z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit posiada minimalistyczną formę dedykowaną aranżacjom nowoczesnym i skandynawskim. Słupku i półsłupki białe o lakierowanym froncie oraz korpusie, został wzbogacone w system cichego domknięcia oraz lustro w drzwiach. Produkt przeznaczony do montażu podwieszanego, zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania, a tym samym charakteryzuje się wizualną lekkością.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 39.4 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-019 |
| Waga brutto: | 33.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy cersanit larga 40x160x34 cm biały połysk s932-019
Nr kat. 100301526
Cena katalogowa: 992 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 992 zł/szt
1 szt
![[2PAC] SET B661 LARGA 60 BIA (S+U)](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EED828180F75449BF1A%26compId%3D100342787_zestaw-szafka-z-umywalka_60_cersanit_larga_s801-439_img.jpg&width=192&format=webp)



Cena katalogowa: 992 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 992 zł/szt
1 szt
![[2PAC] SET B661 LARGA 60 BIA (S+U)](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EED828180F75449BF1A%26compId%3D100342787_zestaw-szafka-z-umywalka_60_cersanit_larga_s801-439_img.jpg&width=192&format=webp)



opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 CERSANIT LARGA S932-019 to produkt o wymiarach 160 cm wysokości, 39,4 cm szerokości oraz 34 cm głębokości. Prezentowany model z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit posiada minimalistyczną formę dedykowaną aranżacjom nowoczesnym i skandynawskim. Słupku i półsłupki białe o lakierowanym froncie oraz korpusie, został wzbogacone w system cichego domknięcia oraz lustro w drzwiach. Produkt przeznaczony do montażu podwieszanego, zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania, a tym samym charakteryzuje się wizualną lekkością.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 39.4 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-019 |
| Waga brutto: | 33.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


