słupek łazienkowy 35 cersanit city s584-002
Nr kat. 100154277
opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci na przechowanie wszystkich potrzebnych akcesoriów łazienkowych? W takim razie SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 to idealna propozycja dla Ciebie. Prezentuje biały kolor i bardzo subtelny design. Umożliwi Ci organizacje przestrzeni w łazience. Wysokość produktu to 180 cm, głębokość to 30 cm, a szerokość to 35 cm. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 powstał z płyty wiórowej. Dzięki temu mebel cechuje się zwiększoną odpornością na ogień, działanie grzybów i pleśni oraz żerowanie owadów. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 został wyposażony w cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | City |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta wiórowa |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S584-002 |
| Waga brutto: | 31.100 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci na przechowanie wszystkich potrzebnych akcesoriów łazienkowych? W takim razie SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 to idealna propozycja dla Ciebie. Prezentuje biały kolor i bardzo subtelny design. Umożliwi Ci organizacje przestrzeni w łazience. Wysokość produktu to 180 cm, głębokość to 30 cm, a szerokość to 35 cm. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 powstał z płyty wiórowej. Dzięki temu mebel cechuje się zwiększoną odpornością na ogień, działanie grzybów i pleśni oraz żerowanie owadów. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 CERSANIT CITY S584-002 został wyposażony w cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | City |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta wiórowa |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S584-002 |
| Waga brutto: | 31.100 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy 35 cersanit city s584-002
Nr kat. 100154277
Przeglądaj inne z kolekcji




