drzwi wewnętrzne dre pełne nestor 5 biały
Nr kat. 100281653


opis produktu
Skrzydło Nestor 5 to propozycja ponadczasowych drzwi białych o matowym wykończeniu, które odnajdą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak również nowoczesnych i eklektycznych. Model o konstrukcji ramowej wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz klasyczny styl dzięki płycinom ujętym w profilowane listwy. Prezentowane drzwi DRE wykonane zostały w całości z płyty MDF, która zapewnia właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Model występuje w pakiecie z regulowanymi ościeżnicami, a także gwarantuje łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Ramowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | MDF |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Akustyka : | 27 dB |
| Zamek magnetyczny: | N |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | DRE Sp. z o.o. |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolorystyka: | Białe |
| Wykończenie: | Lakierowane |
| Dostępne szerokości: |
|
| Kolekcja: | Nestor |
| Marka: | DRE |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Kolor producenta: | Biały |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DRE Sp. z o.o. NEFRYTOWA 4 82-300 ELBLĄG POLSKA dre@dre.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Skrzydło Nestor 5 to propozycja ponadczasowych drzwi białych o matowym wykończeniu, które odnajdą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak również nowoczesnych i eklektycznych. Model o konstrukcji ramowej wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz klasyczny styl dzięki płycinom ujętym w profilowane listwy. Prezentowane drzwi DRE wykonane zostały w całości z płyty MDF, która zapewnia właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Model występuje w pakiecie z regulowanymi ościeżnicami, a także gwarantuje łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Ramowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | MDF |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Akustyka : | 27 dB |
| Zamek magnetyczny: | N |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | DRE Sp. z o.o. |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolorystyka: | Białe |
| Wykończenie: | Lakierowane |
| Dostępne szerokości: |
|
| Kolekcja: | Nestor |
| Marka: | DRE |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Kolor producenta: | Biały |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DRE Sp. z o.o. NEFRYTOWA 4 82-300 ELBLĄG POLSKA dre@dre.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi wewnętrzne dre pełne nestor 5 biały
Nr kat. 100281653
Cena dotyczy skrzydła drzwiowego (VAT 23%) bez klamki i ościeżnicy.
1 szt.
Cena dotyczy skrzydła drzwiowego (VAT 23%) bez klamki i ościeżnicy.
1 szt.
opis produktu
Skrzydło Nestor 5 to propozycja ponadczasowych drzwi białych o matowym wykończeniu, które odnajdą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak również nowoczesnych i eklektycznych. Model o konstrukcji ramowej wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz klasyczny styl dzięki płycinom ujętym w profilowane listwy. Prezentowane drzwi DRE wykonane zostały w całości z płyty MDF, która zapewnia właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Model występuje w pakiecie z regulowanymi ościeżnicami, a także gwarantuje łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Ramowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | MDF |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Akustyka : | 27 dB |
| Zamek magnetyczny: | N |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | DRE Sp. z o.o. |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolorystyka: | Białe |
| Wykończenie: | Lakierowane |
| Dostępne szerokości: |
|
| Kolekcja: | Nestor |
| Marka: | DRE |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Kolor producenta: | Biały |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DRE Sp. z o.o. NEFRYTOWA 4 82-300 ELBLĄG POLSKA dre@dre.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


