dywan shaggy sella silver
Nr kat. 100081176
opis produktu
Przestronny i komfortowy salon to doskonała wizytówka każdego domu. Aranżacje w stylu nowoczesnym lub skandynawskim idealnie uzupełni gruby dywan Sella Silver w stonowanym, szarym kolorze. Produkt jest bardzo praktyczny został wykonany z włókna poliestrowego, dzięki czemu nie ściera się i nie ugniata. Szary dywan w typie shaggy z wysokim na 25 milimetrów runem zapewni pełen komfort użytkowania. Jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, dlatego będzie służył domownikom przez długie lata. Sprawdzi się zarówno jako dywan do salonu, jak i dywan do sypialni.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 1700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Przestronny i komfortowy salon to doskonała wizytówka każdego domu. Aranżacje w stylu nowoczesnym lub skandynawskim idealnie uzupełni gruby dywan Sella Silver w stonowanym, szarym kolorze. Produkt jest bardzo praktyczny został wykonany z włókna poliestrowego, dzięki czemu nie ściera się i nie ugniata. Szary dywan w typie shaggy z wysokim na 25 milimetrów runem zapewni pełen komfort użytkowania. Jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, dlatego będzie służył domownikom przez długie lata. Sprawdzi się zarówno jako dywan do salonu, jak i dywan do sypialni.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 1700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy sella silver
Nr kat. 100081176
Pamiętaj o






