rissani uni brown
Nr kat. 100230500
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.90 x 1.60 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.90 x 1.60 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
rissani uni brown
Nr kat. 100230500
Pamiętaj o









