relief multi
Nr kat. 100219564






opis produktu
Nowoczesny dywan Relief Multi to wielokolorowy prostokąt w stylu boho, który będzie pięknie prezentował się w Twoim salonie. Jego wymiary to 2 x 2,90 m. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise oraz poliestru. Nie przyciąga kurzu i nie emituje szkodliwych związków chemicznych. Można go czyścić delikatnymi detergentami. Nie rozwijają się w nim roztocza oraz bakterie. Jest odporny na odkształcenia, ścieranie, wilgoć pleśń czy insekty. Ma naturalny wygląd. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Posiada włókna o wysokim połysku, dzięki czemu produkt ma żywsze kolory. Dywan Relief Multi został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Polipropylen Heat Set Frise / 40% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2900 g/m2 |
| Wzór: | Boho |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Nowoczesny dywan Relief Multi to wielokolorowy prostokąt w stylu boho, który będzie pięknie prezentował się w Twoim salonie. Jego wymiary to 2 x 2,90 m. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise oraz poliestru. Nie przyciąga kurzu i nie emituje szkodliwych związków chemicznych. Można go czyścić delikatnymi detergentami. Nie rozwijają się w nim roztocza oraz bakterie. Jest odporny na odkształcenia, ścieranie, wilgoć pleśń czy insekty. Ma naturalny wygląd. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Posiada włókna o wysokim połysku, dzięki czemu produkt ma żywsze kolory. Dywan Relief Multi został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Polipropylen Heat Set Frise / 40% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2900 g/m2 |
| Wzór: | Boho |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
relief multi
Nr kat. 100219564
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Nowoczesny dywan Relief Multi to wielokolorowy prostokąt w stylu boho, który będzie pięknie prezentował się w Twoim salonie. Jego wymiary to 2 x 2,90 m. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise oraz poliestru. Nie przyciąga kurzu i nie emituje szkodliwych związków chemicznych. Można go czyścić delikatnymi detergentami. Nie rozwijają się w nim roztocza oraz bakterie. Jest odporny na odkształcenia, ścieranie, wilgoć pleśń czy insekty. Ma naturalny wygląd. Jest miękki i przyjemny w dotyku. Posiada włókna o wysokim połysku, dzięki czemu produkt ma żywsze kolory. Dywan Relief Multi został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Polipropylen Heat Set Frise / 40% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2900 g/m2 |
| Wzór: | Boho |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


