przyłącze kątowe deante cascada chrom połysk nac_054k
Nr kat. 100431924
opis produktu
Zwolennicy kąpieli pod prysznicem doskonale zdają sobie sprawę, że aby zaaranżować miejsce do codziennego relaksu, należy dopasować bardzo wiele elementów. Niektóre z nich wydają się niepozorne. Mają jednak niebagatelne znaczenie i wpływ na precyzję i jakość funkcjonowania całości. Przykładem może być estetyczne i funkcjonalne przyłącze kątowe z kolekcji Cascada. Model ten jest niezwykle prosty w formie, ale za to bardzo estetyczny. Z jego udziałem możesz urządzić łazienkę zarówno w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Choć tak niewielki, pełni w całej konstrukcji ważną funkcję. Jego zadaniem jest maskowanie niektórych elementów systemu. Produkt ten wyróżnia doskonała jakość wykonania, za sprawą wysokogatunkowego mosiądzu. Dodatkową ochronę stanowi chromowana powłoka, która przedłuża żywotność tego elementu. Warto także dodać, że, stosując specjalistyczne preparaty, łatwiej utrzymasz tę część w czystości i świetnej formie na długi czas. Przyłącze pasuje do wszystkich węży z końcówką 1/2''.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Cascada |
| Wymiar opakowania [cm]: | 11,5 X 7 X 10 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_054K |
| Waga brutto: | 0.416 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zwolennicy kąpieli pod prysznicem doskonale zdają sobie sprawę, że aby zaaranżować miejsce do codziennego relaksu, należy dopasować bardzo wiele elementów. Niektóre z nich wydają się niepozorne. Mają jednak niebagatelne znaczenie i wpływ na precyzję i jakość funkcjonowania całości. Przykładem może być estetyczne i funkcjonalne przyłącze kątowe z kolekcji Cascada. Model ten jest niezwykle prosty w formie, ale za to bardzo estetyczny. Z jego udziałem możesz urządzić łazienkę zarówno w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Choć tak niewielki, pełni w całej konstrukcji ważną funkcję. Jego zadaniem jest maskowanie niektórych elementów systemu. Produkt ten wyróżnia doskonała jakość wykonania, za sprawą wysokogatunkowego mosiądzu. Dodatkową ochronę stanowi chromowana powłoka, która przedłuża żywotność tego elementu. Warto także dodać, że, stosując specjalistyczne preparaty, łatwiej utrzymasz tę część w czystości i świetnej formie na długi czas. Przyłącze pasuje do wszystkich węży z końcówką 1/2''.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Cascada |
| Wymiar opakowania [cm]: | 11,5 X 7 X 10 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_054K |
| Waga brutto: | 0.416 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przyłącze kątowe deante cascada chrom połysk nac_054k
Nr kat. 100431924
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






