wykładzina dywanowa prominent grafitowy 4m
Nr kat. 100096743
opis produktu
Wykładzina dywanowa Prominent grafitowy 4m to wariant utrzymany w ciemnym odcieniu szarości, który podkreśli nowoczesny charakter aranżacji, a także profesjonalną przestrzeń biurową. Powyższy model o klasie obiektowej dedykowany jest strefom o dużym natężeniu ruchu. Miękki i komfortowy w użytkowaniu, a jednocześnie sprężysty i odporny na czynniki mechaniczne, nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu. Wykładzina dywanowa z włókien poliamidowych charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz praktycznymi właściwościami. Antystatyczne runo nie przyciąga kurzu, dzięki czemu sprawdzi się w otoczeniu alergików. Nie sprzyja także rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Kolekcja nadaje się także do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego, dzięki znakomitej termoizolacji włókien poliamidowych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Prominent grafitowy 4m to wariant utrzymany w ciemnym odcieniu szarości, który podkreśli nowoczesny charakter aranżacji, a także profesjonalną przestrzeń biurową. Powyższy model o klasie obiektowej dedykowany jest strefom o dużym natężeniu ruchu. Miękki i komfortowy w użytkowaniu, a jednocześnie sprężysty i odporny na czynniki mechaniczne, nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu. Wykładzina dywanowa z włókien poliamidowych charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz praktycznymi właściwościami. Antystatyczne runo nie przyciąga kurzu, dzięki czemu sprawdzi się w otoczeniu alergików. Nie sprzyja także rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Kolekcja nadaje się także do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego, dzięki znakomitej termoizolacji włókien poliamidowych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa prominent grafitowy 4m
Nr kat. 100096743
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



