profil wyrównujący sm3 0,93 m dąb biały
Nr kat. 100011257
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Białe listwy podłogowe odnajdą się w jasnych i przestronnych wnętrzach tworząc z białą podłogą spójną całość. Prezentowany profil wyrównujący posiada długość 93 cm, szerokość 4,7 cm oraz wysokość 0,5 cm. Maksymalna różnica między poziomami, jaką produkt niweluje, wynosi 17 mm. Ponadto profile świetnie sprawdzą się jako łącznik między różnorodnymi pokryciam podłogi na tym samym poziomie. Są łatwe i szybkie w montażu, a także ewentualnym docięciu. W komplecie z profilem znajdują się niezbędne do montażu gwoździe oraz kołki.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 0.93 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 47 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Białe listwy podłogowe odnajdą się w jasnych i przestronnych wnętrzach tworząc z białą podłogą spójną całość. Prezentowany profil wyrównujący posiada długość 93 cm, szerokość 4,7 cm oraz wysokość 0,5 cm. Maksymalna różnica między poziomami, jaką produkt niweluje, wynosi 17 mm. Ponadto profile świetnie sprawdzą się jako łącznik między różnorodnymi pokryciam podłogi na tym samym poziomie. Są łatwe i szybkie w montażu, a także ewentualnym docięciu. W komplecie z profilem znajdują się niezbędne do montażu gwoździe oraz kołki.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 0.93 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 47 mm |
| Kolor: | Jasne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil wyrównujący sm3 0,93 m dąb biały
Nr kat. 100011257
Wybrane dla Ciebie



