profil wyrównujący sm2 186 cm dąb boston
Nr kat. 100010720
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa wyrównująca marki Arbiton w kolorze „dąb boston” przeznaczona jest do wyrównywania i zabezpieczania połączeń pokryć podłogowych z maksymalną różnicą między nimi do 13 mm. Długość profilu wyrównującego to 186 cm, szerokość 4,1 cm oraz wysokość 0,5 cm. Produkt sprawdzi się przy szczelinach dylatacyjnych o maksymalnej szerokości 35 mm, a także przy pokryciu podłogowym od 2 mm do 30 mm grubości. Montaż listwy przypodłogowej progowej odbywa się za pomocą kołków szybkiego montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 1.86 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 41 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwa przypodłogowa wyrównująca marki Arbiton w kolorze „dąb boston” przeznaczona jest do wyrównywania i zabezpieczania połączeń pokryć podłogowych z maksymalną różnicą między nimi do 13 mm. Długość profilu wyrównującego to 186 cm, szerokość 4,1 cm oraz wysokość 0,5 cm. Produkt sprawdzi się przy szczelinach dylatacyjnych o maksymalnej szerokości 35 mm, a także przy pokryciu podłogowym od 2 mm do 30 mm grubości. Montaż listwy przypodłogowej progowej odbywa się za pomocą kołków szybkiego montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 1.86 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 41 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil wyrównujący sm2 186 cm dąb boston
Nr kat. 100010720
Wybrane dla Ciebie



