profil wyrównujący sm2
Nr kat. 100007511
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profile wyrównujące Sm2 marki Arbiton mają za zadanie wyrównać różnicę poziomów między powierzchniami do 13 mm, a także zabezpieczyć szczeliny dylatacyjne do 35 mm szerokości. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a także rozmiarach – powyższy profil dylatacyjny posiada drewnopodobną powierzchnię oraz wymiary sięgające 93 cm, szerokość 4,1 cm oraz wysokość 0,5 cm. Produkt mocowany jest przy użyciu kołków szybkiego montażu umieszczonych od spodu listwy, dzięki czemu powierzchnia profilu wyrównującego pozostaje gładka stanowiąc estetyczne wykończenie podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 0.93 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 41 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profile wyrównujące Sm2 marki Arbiton mają za zadanie wyrównać różnicę poziomów między powierzchniami do 13 mm, a także zabezpieczyć szczeliny dylatacyjne do 35 mm szerokości. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a także rozmiarach – powyższy profil dylatacyjny posiada drewnopodobną powierzchnię oraz wymiary sięgające 93 cm, szerokość 4,1 cm oraz wysokość 0,5 cm. Produkt mocowany jest przy użyciu kołków szybkiego montażu umieszczonych od spodu listwy, dzięki czemu powierzchnia profilu wyrównującego pozostaje gładka stanowiąc estetyczne wykończenie podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 0.93 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 41 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil wyrównujący sm2
Nr kat. 100007511
Wybrane dla Ciebie



