profil dylatacyjny t16 1 m dąb antyczny
Nr kat. 100010984
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL DYLATACYJNY T16 1 M DĄB ANTYCZNY to listwa progowa o strukturze imitującej wzór drewna – produkt dostępny jest w sklepie Komfort w kilkunastu innych wariantach kolorystycznych. Prezentowany profil podłogowy mierzy 100 cm długości oraz 16 mm szerokości sprawdzając się przy maksymalnych dylatacjach 10 mm. Produkt montowany w sposób tradycyjny na klej można stosować także na systemie ogrzewania podłogowego. Profile dylatacyjne mają za zadanie wypełniać szczeliny, ale przede wszystkim łączyć pokrycia podłogowe tej samej wysokości.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Długość: | 1 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL DYLATACYJNY T16 1 M DĄB ANTYCZNY to listwa progowa o strukturze imitującej wzór drewna – produkt dostępny jest w sklepie Komfort w kilkunastu innych wariantach kolorystycznych. Prezentowany profil podłogowy mierzy 100 cm długości oraz 16 mm szerokości sprawdzając się przy maksymalnych dylatacjach 10 mm. Produkt montowany w sposób tradycyjny na klej można stosować także na systemie ogrzewania podłogowego. Profile dylatacyjne mają za zadanie wypełniać szczeliny, ale przede wszystkim łączyć pokrycia podłogowe tej samej wysokości.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Długość: | 1 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 16 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil dylatacyjny t16 1 m dąb antyczny
Nr kat. 100010984
Wybrane dla Ciebie



