profil dylatacyjny fl16 2,5 m dąb palony
Nr kat. 100006968
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil Dylatacyjny Fl1 2,5 M Dąb Palony utrzymany w kolorze ciemnego drewna posiada wzór imitujący naturalną strukturę dębu – pozostałe opcje kolorystyczne także dostępne są w sklepie Komfort. Cechą charakterystyczną prezentowanego profilu dylatacyjnego jest możliwość jest możliwość wygięcia profilu w łuk. Produkt o długości 2,5 m sprawdzi się przy zakrywaniu szczelin dylatacyjnych oraz łączeniu różnego rodzaju podłóg – na przykład paneli winylowych, wykładzin dywanowych, jak również płytek podłogowych. Profil podłogowy dylatacyjny wykonany został z trwałego i niezawodnego aluminium. Produkt marki Arbiton sprawdzi się w klasycznym montażu na klej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 2.50 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 30 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil Dylatacyjny Fl1 2,5 M Dąb Palony utrzymany w kolorze ciemnego drewna posiada wzór imitujący naturalną strukturę dębu – pozostałe opcje kolorystyczne także dostępne są w sklepie Komfort. Cechą charakterystyczną prezentowanego profilu dylatacyjnego jest możliwość jest możliwość wygięcia profilu w łuk. Produkt o długości 2,5 m sprawdzi się przy zakrywaniu szczelin dylatacyjnych oraz łączeniu różnego rodzaju podłóg – na przykład paneli winylowych, wykładzin dywanowych, jak również płytek podłogowych. Profil podłogowy dylatacyjny wykonany został z trwałego i niezawodnego aluminium. Produkt marki Arbiton sprawdzi się w klasycznym montażu na klej.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość w opakowaniu: | 2.50 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 30 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Rodzaj: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil dylatacyjny fl16 2,5 m dąb palony
Nr kat. 100006968
Wybrane dla Ciebie



