płytki tessera teviot ciemny
Nr kat. 100426432
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Tessera Teviot ciemny to propozycja utrzymana w praktycznym, a jednocześnie eleganckim i uniwersalnym odcieniu granatu. Prezentowane płytki dywanowe posiadają niskie runo z rozplecioną górną warstwą, zapewniając łatwość utrzymania czystości oraz odporność na rozwój bakterii, moli i grzybów. Elastyczny produkt z poliamidu charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na udeptywanie, ścieranie, odkształcenia, długotrwały nacisk oraz odbarwienia. Płytki dywanowe są nie tylko łatwe w montażu. Tworzą stabilne i trwałe podłoże, które nawet po latach użytkowania zachowuje doskonały wygląd. Powyższy wariant o klasie obiektowej sprawdzi się w biurze, hotelu, sklepie, szkole oraz instytucji państwowej.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.095 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5.7 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2.8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
FORBO FLOORING B.V. (Sp. z o.o.) FORBO FLOORING B.V. (Sp. z o.o.) JELENIOGÓRSKA 16 M.POZNAŃ 60-179 POZNAŃ POLSKA info.pl@forbo.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Tessera Teviot ciemny to propozycja utrzymana w praktycznym, a jednocześnie eleganckim i uniwersalnym odcieniu granatu. Prezentowane płytki dywanowe posiadają niskie runo z rozplecioną górną warstwą, zapewniając łatwość utrzymania czystości oraz odporność na rozwój bakterii, moli i grzybów. Elastyczny produkt z poliamidu charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na udeptywanie, ścieranie, odkształcenia, długotrwały nacisk oraz odbarwienia. Płytki dywanowe są nie tylko łatwe w montażu. Tworzą stabilne i trwałe podłoże, które nawet po latach użytkowania zachowuje doskonały wygląd. Powyższy wariant o klasie obiektowej sprawdzi się w biurze, hotelu, sklepie, szkole oraz instytucji państwowej.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.095 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5.7 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2.8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
FORBO FLOORING B.V. (Sp. z o.o.) FORBO FLOORING B.V. (Sp. z o.o.) JELENIOGÓRSKA 16 M.POZNAŃ 60-179 POZNAŃ POLSKA info.pl@forbo.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki tessera teviot ciemny
Nr kat. 100426432
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



