płytki santo niebieski
Nr kat. 100432300
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Santo niebieski to płytka dywanowa, którą wyróżnia spokojny odcień niebieskiego, cieniowana struktura, a także trwałość zastosowanych włókien. Powyższy model z polipropylenu charakteryzuje się sprężystym, przyjemnym w dotyku i odpornym na czynniki mechaniczne runem. Antystatyczna powłoka nie przyciąga kurzu do powierzchni, a runo nie sprzyja rozwojowi grzybów ani moli. Właściwości termoizolacyjne płytek dywanowych sprawdzą się na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt z kolekcji Santo nie ulega udeptywaniu, odkształceniom ani ścieraniu. Wykładzina dywanowa obiektowa przeznaczona jest przestrzeniom publicznym o średniom natężeniu ruchu. Produkt dedykowany hotelom, biurom oraz instytucjom publicznym objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5.6 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.2 mm |
| Antystatyczność: | Tak |
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Santo niebieski to płytka dywanowa, którą wyróżnia spokojny odcień niebieskiego, cieniowana struktura, a także trwałość zastosowanych włókien. Powyższy model z polipropylenu charakteryzuje się sprężystym, przyjemnym w dotyku i odpornym na czynniki mechaniczne runem. Antystatyczna powłoka nie przyciąga kurzu do powierzchni, a runo nie sprzyja rozwojowi grzybów ani moli. Właściwości termoizolacyjne płytek dywanowych sprawdzą się na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt z kolekcji Santo nie ulega udeptywaniu, odkształceniom ani ścieraniu. Wykładzina dywanowa obiektowa przeznaczona jest przestrzeniom publicznym o średniom natężeniu ruchu. Produkt dedykowany hotelom, biurom oraz instytucjom publicznym objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5.6 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.2 mm |
| Antystatyczność: | Tak |
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki santo niebieski
Nr kat. 100432300
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




