płytki expansion point beżowy
Nr kat. 100363003
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Expansion Point beżowy to doskonałe rozwiązanie dedykowane przestrzeniom użytkowania publicznego, które łączy estetyczny i ponadczasowy design z trwałością zastosowanych włókien. Prezentowane płytki dywanowe o klasie obiektowej zapewnią hotelom, biurom i instytucjom publicznym przyjemne w użytkowaniu oraz stabilne pokrycie podłogi. Produkt w beżowym odcieniu zdobi neutralny wzór wąskich linii. Wykonany z włókien poliamidowych, wyróżnia się wysoką odpornością mechaniczną. Powierzchnia płytek dywanowych nie ulega ścieraniu, udeptywaniu ani trwałym wgnieceniom. Produkt zachowuje kolor także w miejscach intensywnie nasłonecznionych bez obawy przed blaknięciem. Płytki dywanowe Expansion Point wykazują właściwości termoizolacyjne i antystatyczne. Prezentowana oferta objęta jest 15-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.069 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Expansion Point beżowy to doskonałe rozwiązanie dedykowane przestrzeniom użytkowania publicznego, które łączy estetyczny i ponadczasowy design z trwałością zastosowanych włókien. Prezentowane płytki dywanowe o klasie obiektowej zapewnią hotelom, biurom i instytucjom publicznym przyjemne w użytkowaniu oraz stabilne pokrycie podłogi. Produkt w beżowym odcieniu zdobi neutralny wzór wąskich linii. Wykonany z włókien poliamidowych, wyróżnia się wysoką odpornością mechaniczną. Powierzchnia płytek dywanowych nie ulega ścieraniu, udeptywaniu ani trwałym wgnieceniom. Produkt zachowuje kolor także w miejscach intensywnie nasłonecznionych bez obawy przed blaknięciem. Płytki dywanowe Expansion Point wykazują właściwości termoizolacyjne i antystatyczne. Prezentowana oferta objęta jest 15-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.069 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki expansion point beżowy
Nr kat. 100363003
Pamiętaj o



