płytki creative spark ciemny
Nr kat. 100359238
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Creative Spark ciemny to produkt, który nawet w miejscach intensywnie eksploatowanych zachowuje sprężystość, czystość włókien oraz doskonały wygląd. Prezentowane płytki dywanowe w ciemnobrązowym odcieniu posiadają klasę obiektową, która sprawdzi się w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu – w sklepach, biurach, hotelach czy instytucjach. Produkt wykonany z niezawodnego poliamidu jest wysoce odporny na tarcie, udeptywanie, długotrwały nacisk, a także odbarwienia. Włókna płytek dywanowych Creative Spark nie blakną wskutek promieniowania UV. Ponadto zdolne do przewodzenia ciepła, zapewniają szybkie ogrzanie pomieszczenia na systemie ogrzewania podłogowego. Płytki dywanowe wzbogaca powłoka, która powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni oraz ułatwia utrzymanie runa w czystości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Inne |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.3 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Creative Spark ciemny to produkt, który nawet w miejscach intensywnie eksploatowanych zachowuje sprężystość, czystość włókien oraz doskonały wygląd. Prezentowane płytki dywanowe w ciemnobrązowym odcieniu posiadają klasę obiektową, która sprawdzi się w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu – w sklepach, biurach, hotelach czy instytucjach. Produkt wykonany z niezawodnego poliamidu jest wysoce odporny na tarcie, udeptywanie, długotrwały nacisk, a także odbarwienia. Włókna płytek dywanowych Creative Spark nie blakną wskutek promieniowania UV. Ponadto zdolne do przewodzenia ciepła, zapewniają szybkie ogrzanie pomieszczenia na systemie ogrzewania podłogowego. Płytki dywanowe wzbogaca powłoka, która powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni oraz ułatwia utrzymanie runa w czystości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Inne |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.3 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki creative spark ciemny
Nr kat. 100359238
Pamiętaj o



