płytki creative spark bordowy
Nr kat. 100432288
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Creative Spark bordowy to wysokiej jakości produkt utrzymany w bordowym odcieniu, który dedykowany jest instytucjom publicznym, biurom oraz hotelom. Prezentowana płytka dywanowa o klasie obiektowej powstała z włókien poliamidowych, które charakteryzują się trwałą strukturą oraz szczególną odpornością mechaniczną. Ich powierzchnia nie ulega udeptywaniu, ścieraniu ani odkształceniom. Zdolność przewodzenia ciepła pozwala wykorzystać płytki dywanowe na systemie ogrzewania podłogowego, błyskawicznie ocieplając wnętrze. Zaś antystatyczne runo, które nie przyciąga kurzu, stanowi bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla alergików. Płytki dywanowe nie ulegają blaknięciu. Gwarancja produktu wynosi 15 lat.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Bordowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.3 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Creative Spark bordowy to wysokiej jakości produkt utrzymany w bordowym odcieniu, który dedykowany jest instytucjom publicznym, biurom oraz hotelom. Prezentowana płytka dywanowa o klasie obiektowej powstała z włókien poliamidowych, które charakteryzują się trwałą strukturą oraz szczególną odpornością mechaniczną. Ich powierzchnia nie ulega udeptywaniu, ścieraniu ani odkształceniom. Zdolność przewodzenia ciepła pozwala wykorzystać płytki dywanowe na systemie ogrzewania podłogowego, błyskawicznie ocieplając wnętrze. Zaś antystatyczne runo, które nie przyciąga kurzu, stanowi bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla alergików. Płytki dywanowe nie ulegają blaknięciu. Gwarancja produktu wynosi 15 lat.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Bordowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.3 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki creative spark bordowy
Nr kat. 100432288
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



