płytki basalt czerwony
Nr kat. 100292989
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Basalt czerwony to produkt utrzymany w wyrazistym, eleganckim i efektownym odcieniu głębokiej czerwieni. Zaprezentowana barwa w połączeniu z połyskiem włókien poliamidowych zapewnia ekskluzywny wygląd powierzchni podłogowej. Powyższy produkt jest nie tylko łatwy i szybki w montażu, ale także w pielęgnacji. Włókna nie ulegają trwałym zabrudzeniom ani nie przyciągają kurzu do powierzchni, co nie sprzyja rozwojowi insektów. Struktura włókien o właściwościach antystatycznych, trudnopalnych i termoizolacyjnych pozwala zastosować płytki dywanowe na systemie ogrzewania podłogowego bez obawy o utrudnione ocieplenie przestrzeni. Wysokiej jakości produkt o klasie obiektowej doskonale odnajdzie się w hotelach, biurach oraz instytucjach publicznych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.4 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki Basalt czerwony to produkt utrzymany w wyrazistym, eleganckim i efektownym odcieniu głębokiej czerwieni. Zaprezentowana barwa w połączeniu z połyskiem włókien poliamidowych zapewnia ekskluzywny wygląd powierzchni podłogowej. Powyższy produkt jest nie tylko łatwy i szybki w montażu, ale także w pielęgnacji. Włókna nie ulegają trwałym zabrudzeniom ani nie przyciągają kurzu do powierzchni, co nie sprzyja rozwojowi insektów. Struktura włókien o właściwościach antystatycznych, trudnopalnych i termoizolacyjnych pozwala zastosować płytki dywanowe na systemie ogrzewania podłogowego bez obawy o utrudnione ocieplenie przestrzeni. Wysokiej jakości produkt o klasie obiektowej doskonale odnajdzie się w hotelach, biurach oraz instytucjach publicznych.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 6.4 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.1 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki basalt czerwony
Nr kat. 100292989
Pamiętaj o




