płytki dywanowe baltic prążki granatowy 50x50
Nr kat. 100096249
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki dywanowe BALTIC NIEBIESKI sprawdzą się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, a niebieski kolor podkreśli charakter wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości włókien poliamidowych płytki są bardzo odporne na zabrudzenia oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wykładzina jest łatwa w montażu i w razie potrzeby można wymienić konkretny element. Płytki dywanowe posiadają właściwości tłumiące dźwięk oraz ułatwiające sprzątanie podłogi. Produkt ma rozmiar 50 na 50 cm i jest objęty gwarancją producenta przez 2 lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Płytki dywanowe BALTIC NIEBIESKI sprawdzą się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, a niebieski kolor podkreśli charakter wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości włókien poliamidowych płytki są bardzo odporne na zabrudzenia oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wykładzina jest łatwa w montażu i w razie potrzeby można wymienić konkretny element. Płytki dywanowe posiadają właściwości tłumiące dźwięk oraz ułatwiające sprzątanie podłogi. Produkt ma rozmiar 50 na 50 cm i jest objęty gwarancją producenta przez 2 lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki dywanowe baltic prążki granatowy 50x50
Nr kat. 100096249
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o







