płytki baltic czerwonoszary
Nr kat. 100096244
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Idealnym pokryciem podłogi będzie wykładzina dywanowa wykonana z poliamidu, czyli bardzo trwałego włókna. Sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o intensywnym ruchu. Szczególnie dobrym rozwiązaniem będzie wykładzina w formie płytki dywanowej, ich mały format pozwala na łatwy montaż oraz możliwość ewentualnej wymiany. Szary kolor nada pomieszczeniu bardzo profesjonalny wygląd, co szczególnie ważne w biurach i urzędach. Płytki dywanowe BALTIC SZARY wyciszają pomieszczenie oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości podłogi. Wielkość produktu to 50 na 50 cm oraz mogą być one stosowane na instalacji ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Idealnym pokryciem podłogi będzie wykładzina dywanowa wykonana z poliamidu, czyli bardzo trwałego włókna. Sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o intensywnym ruchu. Szczególnie dobrym rozwiązaniem będzie wykładzina w formie płytki dywanowej, ich mały format pozwala na łatwy montaż oraz możliwość ewentualnej wymiany. Szary kolor nada pomieszczeniu bardzo profesjonalny wygląd, co szczególnie ważne w biurach i urzędach. Płytki dywanowe BALTIC SZARY wyciszają pomieszczenie oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości podłogi. Wielkość produktu to 50 na 50 cm oraz mogą być one stosowane na instalacji ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Płytki dywanowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Płytki dywanowe |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BETAP NONWOVENS B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
płytki baltic czerwonoszary
Nr kat. 100096244
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



