panel ścienny spc classen ceramin tiles 57604 carrara vained white 1180x392 mm
Nr kat. 100515934
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 57604 carrara vained white 1180x392 mm to ekologiczne rozwiązanie wolne od PCV, które zapewnia całkowitą wodoodporność. Powyższy panel mocowany z pomocą kleju na istniejących już okładzinach ściennych gwarantuje błyskawiczną metamorfozę ścian oraz podłóg bez kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu. Odpowiedni do użytkowania także w wymagających wnętrzach – kuchniach oraz łazienkach – nie ulega zniszczeniu wskutek kontaktu z wodą, uderzeń ani pocierania. Prezentowany model utrzymany w odcieniach bieli, czerni i szarości znakomicie imituje strukturę marmuru, łącząc elegancję z naturalnym wzornictwem. Produkt o trzy razy lżejszy od płytek mierzy 39,2 cm szerokości, 118 cm długości oraz zaledwie 3 mm grubości. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk paneli ściennych Classen.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Biały |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 1.18 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 392 mm |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 57604 carrara vained white 1180x392 mm to ekologiczne rozwiązanie wolne od PCV, które zapewnia całkowitą wodoodporność. Powyższy panel mocowany z pomocą kleju na istniejących już okładzinach ściennych gwarantuje błyskawiczną metamorfozę ścian oraz podłóg bez kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu. Odpowiedni do użytkowania także w wymagających wnętrzach – kuchniach oraz łazienkach – nie ulega zniszczeniu wskutek kontaktu z wodą, uderzeń ani pocierania. Prezentowany model utrzymany w odcieniach bieli, czerni i szarości znakomicie imituje strukturę marmuru, łącząc elegancję z naturalnym wzornictwem. Produkt o trzy razy lżejszy od płytek mierzy 39,2 cm szerokości, 118 cm długości oraz zaledwie 3 mm grubości. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk paneli ściennych Classen.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Biały |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 1.18 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 392 mm |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 57604 carrara vained white 1180x392 mm
Nr kat. 100515934
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o











