panel ścienny spc classen ceramin tiles 67320 carrara vained white 2700x1202 mm
Nr kat. 100553685








opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 3 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Biały |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.70 m |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 3 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Biały |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.70 m |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 67320 carrara vained white 2700x1202 mm
Nr kat. 100553685
Wymiary:
270x120,2 cm
3,245m21 paczka
Wymiary:
270x120,2 cm
3,245m21 paczka
opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 3 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Biały |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.70 m |
| Szerokość: | 1202 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.250 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


