panel ścienny spc classen ceramin tiles 57611 milone mid brown 1180x392 mm
Nr kat. 100515938
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 57611 milone mid brown 1180x392 mm to model odpowiedni do montażu na istniejących już płytkach ściennych i podłogowych bez konieczności kucia oraz wiercenia. Panele ścienne Classen gwarantują błyskawiczną metamorfozę wnętrza, wprowadzając do wnętrza naturalną kolorystykę oraz wzornictwo. Odpowiednie do kuchni i łazienek, wyróżniają się całkowitą wodoodpornością. Powyższy wariant o wymiarach wynoszących 118 cm długości, 39,2 cm szerokości i zaledwie 3 mm grubości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie trwałością. Produkt nie ulega zarysowaniom, trwałym zabrudzeniom ani uderzenim. Łatwy w pielęgnacji, znakomicie imituje beton w ciemnym odcieniu szarości. Prezentowany model dedykowany jest miłośnikom stylu loft, industrialnego, naturalnego, minimalistycznego oraz nowoczesnego.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Wzór: | Beton |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 1.18 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 392 mm |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Classen Ceramin Tiles 57611 milone mid brown 1180x392 mm to model odpowiedni do montażu na istniejących już płytkach ściennych i podłogowych bez konieczności kucia oraz wiercenia. Panele ścienne Classen gwarantują błyskawiczną metamorfozę wnętrza, wprowadzając do wnętrza naturalną kolorystykę oraz wzornictwo. Odpowiednie do kuchni i łazienek, wyróżniają się całkowitą wodoodpornością. Powyższy wariant o wymiarach wynoszących 118 cm długości, 39,2 cm szerokości i zaledwie 3 mm grubości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie trwałością. Produkt nie ulega zarysowaniom, trwałym zabrudzeniom ani uderzenim. Łatwy w pielęgnacji, znakomicie imituje beton w ciemnym odcieniu szarości. Prezentowany model dedykowany jest miłośnikom stylu loft, industrialnego, naturalnego, minimalistycznego oraz nowoczesnego.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Wzór: | Beton |
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 1.18 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Dostawca: | Classen |
| Szerokość: | 392 mm |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Product Eko: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 57611 milone mid brown 1180x392 mm
Nr kat. 100515938
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







