panel ścienny spc classen ceramin tiles 66879 rustic oak 1180x392 mm
Nr kat. 100535521





opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.18 m |
| Szerokość: | 392 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.18 m |
| Szerokość: | 392 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc classen ceramin tiles 66879 rustic oak 1180x392 mm
Nr kat. 100535521
Wymiary:
118x39,2 cm
3,70m21 paczka
Wymiary:
118x39,2 cm
3,70m21 paczka
opis produktu

Slab: 270 x 120,2 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 3,2 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Classen |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.18 m |
| Szerokość: | 392 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.700 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: |
|
| Kolekcja: | CERAMIN TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 15 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Product Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


