plafon tart 24w 13-24954 led biały
Nr kat. 100610939
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 2150 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Kolekcja: | TART |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 2150 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Kolekcja: | TART |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon tart 24w 13-24954 led biały
Nr kat. 100610939
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







